جشنواره نوروزی اینووین


جشنواره نوروزی اینووین

جشنواره نوروزی اینووین چیست؟

جشنواره نوروزی اینووین یک هدیه ویژه برای شماست که دوست دارید شروع سال جدید را با شروعی تازه در دنیای حرفه‌ای‌ها و متخصصین و در شبکه کسب‌وکار اینووین تجربه کنید. برای سال ۹۹ برنامه‌های بسیار ویژه‌ای داریم. بخشی از این برنامه‌های ویژه را در پایان امسال اطلاع‌رسانی کردیم (سرویس کسب‌وکار) و از بخش‌های دیگر در زمان خود رونمایی خواهیم کرد. اما برای شروع این سال با آرزوی بهترین‌ها برای شما، هدیه ویژه‌ای برای همراهان نوروزی خود تدارک دیده‌ایم.

 این هدیه در دو بسته افراد و شرکت‌ها تدارک دیده شده است. برای دریافت هدیه هیچ فرآیند قرعه‌کشی در کار نیست. نوع هدیه‌ای که دریافت می‌کنید در یک فرآیند بازی ریاضی تعیین می‌شود. این فرآیند به صورت یک سری عددی هندسی با شروع از عدد ۱۰ و قدر نسبت ۲ تعیین می‌شود تا جذابیت جشنواره را بیشتر کند. فرآیند دریافت هدیه ویژه به این صورت است: به هر کاربری که از روز ۱۸ اسفند ماه تا ۱۸ فروردین در اینووین ثبت‌نام نماید یک کد اختصاص داده می‌شود و هر کد که در این سری هندسی باشد(مثل کد ۱۰, ۲۰, ۴۰ و …) برنده هدیه ویژه کمپین نوروزی اینووین است. لازم به ذکر است اینووین علاوه بر هدایای ویژه برای برندگان، به تمامی شرکت‌کنندگان در این جشنواره هدیه‌ای اهدا خواهد نمود.

هدیه نوروزی اینووین

هدایای ویژه جشنواره نوروزی اینووین

نگران نباشید. ما برای همه افرادی که در این مدت به خانواده اینووین می‌پیوندند یک هدیه ویژه در نظر گرفته‌ایم. شبیه تخم‌مرغ‌های شانسی با این تفاوت که هیچ تخم مرغی پوچ نیست و  یک تخم‌مرغ نیز تخم‌مرغ طلایی است. این تخم‌مرغ طلایی یک هدیه ویژه‌ است که برای آن بخش از مخاطبینی که زودتر با ما همراه شده و زودتر از دیگران در اینووین ثبت‌نام نمایند، تدارک دیده شده است. پس برای افزایش شانس برنده شدن تخم‌مرغ طلایی ما، هرچه سریع‌تر در شبکه تخصصی کسب‌و‌کار اینووین ثبت‌نام نمایید. امیدواریم شما جزو افراد یا شرکت‌های برنده باشید.

 

هدیه نوروزی اینووین

فرآیند شرکت در جشنواره نوروزی اینووین

برای شرکت در این جشنواره لازم است در بازه ۱۸ اسفندماه ۹۸ تا ۱۸ فروردین ۹۹ با دانلود اپلیکیشن اینووین در گوشی‌های اندروید و نسخه وب‌‌اپلیکیشن یا وب برای گوشی‌های ios در اینووین ثبت‌نام کنید. برای ثبت‌نام از بخش “ثبت‌نام با شماره تماس” استفاده کنید تا پیامک فعال‌سازی برای شما ارسال شود و بیستم فروردین منتظر ارسال پیامک دریافت هدیه ویژه از طرف ما باشید.

برای شرکت در جشنواره نوروزی روی تصویر زیر یا اینجا کلیک کنید.

مطالعه بیشتر

بات تلگرام اینووین

گزارش تحلیلی فضای استارتاپی ایران ۹۸

بازاریابی چریکی(پارتیزانی)

چک‌لیست تیم‌سازی در استارت‌آپ‌ها

استارت‌آپ هری پاتر

نویسنده: اینووین

اشتراک گذاری این مطلب در

ثبت یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.